Bromhexine EG Tabl 50 X 8Mg

Geneesmiddel
Op bestelling

Onze Leveringsmethodes:

Afhalen in onze apotheek

Lokale levering

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Geneesmiddelen zijn geen gewone producten. Ze kunnen nooit teruggenomen of geruild worden. De wet verbiedt apothekers om ongebruikte geneesmiddelen terug te nemen. In het belang van uw veiligheid worden alle geneesmiddelen die u terugbrengt naar de apotheek gesorteerd bij de vervallen geneesmiddelen.

  • Acute bronchitis, tracheobronchitis, chronische bronchitis
  • Chronische obstructieve bronchopulmonale aandoeningen, bronchiëctasieën
  • Acute sinusitis, chronische sinusitis.
  • De werkzame stof in Bromhexine EG is broomhexinehydrochloride, 8 mg per tablet.
  • De andere stoffen zijn: Lactose - Tarwezetmeel - Gelatine - Microkristallijn cellulose - Magnesiumstearaat.
  1. Mogelijke bijwerkingen

Zoals elk geneesmiddel kan dit geneesmiddel bijwerkingen hebben, al krijgt niet iedereen daarmee te maken.

Soms (kan tot 1 op 100 mensen treffen) Misselijkheid, zwaartegevoel in de maag, braken, diarree, duizeligheid en hoofdpijn.

Zelden (kan tot 1 op 1000 mensen treffen) Overgevoeligheidsreacties Huiduitslag, netelroos

Zeer zelden (kan tot 1 op 10.000 mensen treffen) Bronchospasmen, verhoging van sommige leverenzymen.

Niet bekend (op basis van de bekende gegevens kan de frequentie niet worden vastgesteld) Anafylactische reacties waaronder anafylactische shock, angio-oedeem (zich snel ontwikkelende zwelling van de huid, onderhuid, slijmvliezen of weefsels onder de slijmvliezen) en jeuk. Ernstige bijwerkingen van de huid (waaronder erythema multiforme, Stevens-Johnson-syndroom/toxische epidermale necrolyse en acute gegeneraliseerde exanthemateuze pustulose.

Wanneer mag u Bromhexine EG niet gebruiken? U bent allergisch voor een van de stoffen in dit geneesmiddel. Deze stoffen kunt u vinden in rubriek 6.

Niet gebruiken bij kinderen onder 2 jaar.

Volwassenen en kinderen ouder dan 10 jaar

  • 3 x per dag 1 à 2 tabletten.
  • Maximale dosis per inname: 32 mg
  • Maximale dagdosis : 96 mg

Kinderen van 5 tot 10 jaar

  • 3 x per dag 1 tablet
CNK0090332
OrganisatiesEurogenerics (EG) Generics & Consumer
MerkenEurogenerics (EG)
Breedte40 mm
Lengte83 mm
Diepte26 mm
Hoeveelheid verpakking50
Actieve ingrediëntenbroomhexine hydrochloride
BehoudKamertemperatuur (15°C - 25°C)